Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 12.09 - 18.09.2022 r.

Poniedziałek, 12 września 2022 r. Najświętszego Imienia Maryi

07:00 + Bracia i siostry z rodziny Białk

18:00  + Maria i Józef Gaffke, Jadwiga i Jan Skwiercz, z rodziny Gaffke

Wtorek, 13 września 2022 r. św. Jana Chryzostoma

07:00 + Jan i Klara Kobierzyńscy oraz bracia

18:00  + Mąż Łucjan Jaffke, rodzice z obojga stron

Środa, 14 września 2022 r.
Podwyższenie Krzyża Świętego.

07:00 Wolna intencja

17:00  NOWENNA WERBLINIA

+ Dziadkowie Jan i Aniela Wittstock, Gertruda i Michał Cyskowscy, matka chrzestna Halina Labudda

+ Czesław Kownatke (r. śm.)

+ Antoni Radtke, Jan Mazajło, Helena i Józef Labun, Danuta Podlasin, dziadkowie Kunz i Radtke

+ Łucja i Franciszek Dzierżyńscy

+ Mąż Tadeusz, chrzestny Adam Kownatke, rodzice Anna i Michał Gojke

18:00 NOWENNA STARZYNO

- O Boże bł. i zdrowie dla rodziny w 15-tą rocznicę ślubu

- O zdrowie dla Jakuba i rodziny

- O zdrowie dla ks. Jana

+ Rodzice Tekla i Augustyn Drzeżdżon, rodzice chrzestni Maria i Ignacy

+ Brygida i Antoni Muttka

+ Bernard i Jadwiga Okoń, Łucja i Kurt Żaczek

+ Irena i Alojzy Maciejewscy, Anna i Józef Niezgoda

+ Ojciec i dziadek Stanisław Rompa

+ Matka chrzestna Lucyna Wegner (1 r. śm.)

+ Stefan i Aleksander Lietzau

+ Lucyna, Otylia, Franciszek, Teresa i Jan Bulczak

+ Ojciec Franciszek Kuhn, rodzice Brunon i Zofia Brzescy, dziadkowie z obojga stron

+ Rodzice Karolina i Franciszek Głuchaczka, Brygida i Tadeusz Lewiccy, ciocie, wujkowie, szwagrowie, szwagierki, bratowa i Dorota Lewicka

Czwartek, 15 września 2022 r. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

07:00 + Brat Jan i Teodora Licau

18:00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla rodziny w 33-cią rocznicę ślubu

Piątek, 16 września 2022 r. św. męczenników Kornelusza i Cypriana

07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny Zielka

18:00  + Antoni Mielewczyk (dn. ur.)

Sobota, 17 września 2022 r. św. Hildegardy

07:00 + Elżbieta Pulczyńska (r. śm.), z rodziny Pulczyńskich, ks. Bogdan Pulczyński

17:00  Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny w 30-tą rocznicę ślubu Doroty i Marka Trepczyk (St.)

18:00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie w 10-tą rocznicę ślubu Arkadiusza i Weroniki Lipińskich

Niedziela, 18 września 2022 r. XXV Zwykła

07:00 + Teściowie Jan i Magdalena Kromliccy, ojciec Stanisław

08:30 + Mąż, ojciec i dziadek Jan, brat Brunon