Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 01.08 - 07.08.2022 r.

Poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r. św. Alfonsa Marii Liguoriego

07:00  + Ludwik Czechowski oraz z rodziny

18:00  + Janina i Alojzy Koss oraz rodzice chrzestni

Wtorek, 2 sierpnia 2022 r. św. Euzebiusza z Vercelli

07:00  O zdrowie i opiekę MB dla rodziny

18:00  + Rodzice Maria i Alfons, brat Andrzej Białk, Andrzej Marzejon, dziadkowie z obojga stron, wujek Leon

Środa, 3 sierpnia 2022 r.

07:00  + Stanisław Kurowski

17:00   NOWENNA WERBLINIA

+ Rodzice Róża i Michał Dominik

+ Wincenty Lewiński (m-c po śmierci)

18:00  NOWENNA STARZYNO

- Do MB z prośbą o zdrowie dla Edwarda

- O zdrowie dla Jakuba

- O zdrowie dla ks. Jana

+ Matka Stanisława Asmus (1 r. śm.)

+ Stefan Lietzau (dn. ur.)

+ Leon Szweda (r. śm.)

+ Danuta Stefanowska (r. śm.)

+ Hildegarda Muza, Joanna i Albert Tuszer, Janina, Eugeniusz, Stefan i Kazimierz

Czwartek, 4 sierpnia 2022 r. św. Jana Marii z Vianneya

07:00  + Rodzice Maria i Józef Licau, Henryk Barnett

18:00  + Rodzice Zygfryd (dn. ur.) i Helena Ceynowa

Piątek, 5 sierpnia 2022 r.

07:00  + Mieczysław Buja

17:00   + Ojciec Antoni Kass, Kazimierz Grzybek, Helena i Stefan Kass

18:00  + Teresa i Brunon Elwart z rodziny Kreft i Elwart

Sobota, 6 sierpnia 2022 r. Przemienienie Pańskie

07:00  + Maria Wolszon (dn. ur.)

18:00  + Rodzice Jan i Magdalena Kromliccy, dziadkowie Kromliccy i Laga z rodziny Kromlickich

Niedziela, 7 sierpnia 2022 r. XIX Zwykła

07:00  + Z rodziny Pulczyńskich i Adrian, Jan, ks. Bogdan, Zygmunt Dettlaff

08:30  + Henryk Barnett i Marek Mudlaff

10:00  + Roman Parchem (8 r. śm.)

12:00  + Brat Andrzej, ojciec Józef Mach

18:00  + Rodzice Regina i Józef Bizewscy, brat Krzysztof, dziadkowie z obojga stron

20:00  + Leon i Andrzej Maszota