Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 09.05 - 15.05.2022 r.

Poniedziałek, 9 maja 2022 r.

07:00 + Aniela Labudda, Stefan Labudda, Łukasz Licau, szwagrowie Brunon i Alfred.

18:00 + Marta Lunch (r. śm.)

Wtorek, 10 maja 2022 r.

07:00 + Józef i Leonia Obercich, dziadkowie z obojga stron

18:00 + Rodzice Irena i Alojzy Maciejewscy

Środa, 11 maja 2022 r.

07:00 + Ojciec Zygfryd (dn. ur.)

17:00 NOWENNA WERBLINIA

+ Rodzice Róża i Michał Dominik

+ Jadwiga i Michał Koss, brat Michał

+ Joanna i Jan Fleming, Halina i Mieczysław Nowak

18:00 NOWENNA STARZYNO

- O błogosławieństwo NMP dla członkiń III Róży ŻR ze Starzyna

- O zdrowie i Boże bł. dla członkiń II Róży ŻR ze Starzyna

- O Boże bł. i zdrowie dla sióstr z I Róży ŻR ze Starzyna

- W intencji mieszkańców Połchówka

- O zdrowie dla Jakuba

- O zdrowie dla ks. Jana

+ Małgorzata Liebrecht

+ Józef i Stefania Liss, z rodziny Liss i Tuszer

+ Henryk Marzejon

+ Klara (r. śm.) i Henryk Karsznia

+ Stefan Dominik (dn. ur.)

+ Józef Darga (r. śm.)

+ Paweł Dettlaff, rodzice Tekla i Michał Dettlaff, bracia Zygmunt i Albin oraz Irena i Leon

Czwartek, 12 maja 2022 r.

07:00 + Siostry Irena, Maria, Teresa i Hildegarda

18:00 + Albin Kirkowski (1 r. śm.), matka Helena Kirkowska (r. śm.)

Piątek, 13 maja 2022 r.

07:00 + Stanisław i Władysław Hirth

18:00 + Bronisław Obercich, rodzice Franciszka i Józef Derc, siostra Zofia, bracia Jan i Leopold, Halina Derc

Sobota, 14 maja 2022 r.

06:15 + Rodzice Gertruda i Brunon Mroch, siostra Halina

18:00 + Z rodziny Adrian i Marzejon

Niedziela, 15 maja 2022 r. V Wielkanocna

07:00 + Anna i Paweł Felkner, córka Ewa, synowa Zdzisława

08:30 + Mąż, ojciec i dziadek Jan, brat Brunon, szwagrowie Jerzy i Franciszek (dn. ur.)

10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla męża Ignacego w 70-te urodziny

12:00 + Rodzice Anna i Stefan Lieske

18:00 + Rodzice Teodora i Jan Licau