Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 18.04 - 24.04.2022 r.

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 r. II Dzień Świąt

07:00  + Mąż i ojciec Jan Pipka, rodzice chrzestni, Bronisława i Stanisław Haske.

08:30  + Mąż, ojciec i dziadek Jan, brat Brunon

10:00  + Anna i Franciszek Marszewscy, matka Florentyna, ojciec Kazimierz

12:00  + Dziadkowie Wiktoria i Augustyn Kunz, Ewa i Bronisław Drzeżdżon

18:00  + Brunon Rohde (dn. ur.), siostry Zofia i Mirosława, ks. Bogdan Pulczyński

Wtorek, 19 kwietnia 2022 r. OKTAWA

07:00  + Brat Andrzej, Stefan Labudda, rodzice Elżbieta i Leon Muttke, dziadkowie z obojga stron

18:00  + Jan, Franciszka i Stefan Miłosz

Środa, 20 kwietnia 2022 r. OKTAWA

07:00  + Rodzice Anna i Stefan Lieske, Łucja i Franciszek Dzierżyńscy

17:00   NOWENNA WERBLINIA

- O Boże bł. i zdrowie w rodzinie Lewińskich

+ Eryka Styn (dn. ur.), rodzice Helena i Józef Nowak, brat Jerzy

+ Ojciec Jan Rompca

+ Ojciec Franciszek Kloske (r. śm.)

+ Rodzice chrzestni z obojga stron

+ Halina, Elzbieta i Jan Labudda, Jadwiga i Stefan Kohnke, Longina Cyskowska

18:00  NOWENNA STARZYNO

- O Boże bł. i zdrowie dla Macieja w 18-te urodziny

- O zdrowie dla Jakuba

- O zdrowie dla ks. Kazimierza

+ Jadwiga Muttke (2 r. śm.)

+ Mąż Florian (r. śm.), Władysława i Stanisław Zielke

+ Otylia, Jan i Stefania Hintzke, rodzeństwo i siostrzeniec

+ Juliusz Ewalt i rodzeństwo

+ Jerzy Kunc

+ Mąż Joachim Tuszer

+ Syn Krzysztof Darga

+ Stanisław Ceynowa

+ Halina Rompa, dziadkowie z obojga stron, Helena i Leon Szweda

+ Teresa Konieczna (dn. ur.), rodzice Eufrozyna (4 r. śm.) i Zygmunt Bianga

+ Jadwiga i Paweł Ceynowa, Zygmunt, Józef, Paweł i Roman

+ Aniela i Brunon Hirth, brat Jan, Wanda Hebel

Czwartek, 21 kwietnia 2022 r. OKTAWA

07:00  + Teściowie Zofia i Paweł Drzeżdżon, szwagrowie Stefan i Jan

18:00  + Andrzej, Agnieszka i Jan Drzeżdżon, Mieczysław Felkner

Piątek, 22 kwietnia 2022 r. OKTAWA

07:00  + Rodzice Feliks i Franciszka Adrian, Magdalena Marciniak, brat Feliks

15:00   Msza ślubna: Bartłomiej Koper i Anna Skrzypkowska (St.)

17:00   Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w rodzinie w 25-tą rocznicę ślubu Doroty i Krzysztofa Radtke (St.)

18:00  + Rodzice Marta i Józef Bartczak, Józefa i Józef Kurowscy

Sobota, 23 kwietnia 2022 r. OKTAWA

07:00  + Brat Stefan, szwagier Alfred

16:00  O zdrowie i opieką MB dla rodziny w 40-tą rocznicę ślubu Ewy i Bogdana Kapka (St.)

17:00   Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny w 25-tą rocznicę ślubu Łucji i Grzegorza Bulczak (St.)

18:00  + Mąż Jerzy Mroch, rodzice Anna i Zygmunt Jankowscy, teściowie Maria i Wandolin Mroch, brat Rafał, szwagier Kazimierz, dziadkowie z obojga stron

Niedziela, 24 kwietnia 2022 r. MIŁOSIERDZIE BOŻE

07:00  Z podziękowaniem za Miłosierdzie Boże i opiekę i dalsze łaski i opiekę.

08:30  + Anna Darga (r. śm.), Magdalena i Jerzy Perszon

10:00  + Rodzice Zofia i Stefan Steinke

12:00- + Rodzice Maria i Alfons, brat Andrzej Białk, Andrzej Marzejon, dziadkowie z obojga stron, wujek Leon

18:00  Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny Zielke w 33-cią rocznicę ślubu