Start Galeria zdjęć Pogrzeb śp. Gertrudy Semmerling

Zdjęcia z pogrzebu śp. Gertrudy Semmerling, matki śp. księdza kanonika Tadeusza Semmerlinga, kapłana Archidiecezji Gdańskiej zmarłego w 2009 roku – proboszcza parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Rekowie Dolnym, babci ks. Tadeusza Semmerlinga, misjonarza pracującego obecnie w Brazylii.

Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Wiesława Szlachetki odbyła się 17 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Starzynie, a pochówek miał miejsce bezpośrednio po Mszy Świętej na cmentarzu parafialnym.

Pokaż 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • piątek, 22 luty 2019
  Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

  Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.

 • niedziela, 6 styczeń 2019
  Budujący się kościół w Ostrowie

  Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.

 • niedziela, 30 grudzień 2018
  Anno Domini 2018 w starzyńskiej parafii

  Czas upływa bardzo szybko. Zbliżamy się już do końca roku. Kiedy kończymy jakiś okres w naszym życiu, zadajemy sobie pytanie: "jaki właściwie był ten czas?" Koniec grudnia skłania nas do pewnego podsumowania z rodzaju "jaki był ten czas dla mnie, dla mojej rodziny, dla mojej parafii?"