Start Aktualności Teatr amatorski ze Strzelna ponownie w Starzynie
sobota, 10 marzec 2012

18 marca 2012 roku do naszej miejscowości zawita teatr amatorski ze Strzelna.

Grupa ta, w której skład wchodzą między innymi Józef Roszman i Brunon Ceszke, swojego czasu wystawiała w Starzynie sztukę pt. "Monika". Na jej podstawie później powstał popularny film pt. "Testament" Andrzeja Sipajły.

Tym razem będziemy mogli zobaczyć kolejną część tej sztuki – "Testament II". To dalsze losy głównego bohatera Augusta (Józef Roszman). Rodzina w pierwszej części zdążyła zamówić mu trumnę. Teraz zostanie ona dostarczona.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę (18 marca 2012r.) o godzinie 18:00 w remizie OSP. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

(0 głosów)