Start Aktualności Droga Krzyżowa z młodzieżą
sobota, 9 kwiecień 2011

8 kwietnia 2011 roku o godz. 19.00 odbyła się nabożeństwo Drogi Krzyżowej zorganizowane przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłanine.

Wspólnie przy muzyce rozważaliśmy stacje Męki Pańskiej. Młodzież bardzo wyraźnie podkreśliła to, iż w dzisiejszych czasach człowiek kieruje się wartościami, które tak naprawdę oddalają go od Boga. Wiecznie jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu na modlitwę. Okres Wielkiego Postu jest więc czasem wyciszenia, przemyśleń, zastanowienia się nad własnym życiem, ukierunkowania naszych dążeń i otwarcia serc dla Chrystusa, który za nas oddał życie na krzyżu.

Dziękujemy pani Ewie Wszałek za pomysł, a uczniom za zaangażowanie w zorganizowaniu tych nabożeństw. Kierujemy serdeczne Bóg zapłać.

(0 głosów)
Artykuły z dnia