Start Aktualności Po kilkudiowej przerwie wracamy
środa, 12 styczeń 2011

Przez klika dni nie mieliśmy dostępu do stronki, lecz wszystko już działa prawidłowo.

Wszystkich parafian i internautów przepraszamy za niedogodności. Postaramy się by w przyszłości tego typu sytuacje już nie zaistniały.

W razie problemów prosimy kontaktować się z administratorem. Prosimy również kierować sugestie dotyczące funkcjonowania stronki, pomysły na temat nowych funkcjonaliności itp. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Kontakt z adminem:

(0 głosów)