Start Aktualności Zakończenie 2010 roku
poniedziałek, 27 grudzień 2010

Powoli zbliżamy się już do końca roku kalendarzowego 2010. Był brzemienny w wydarzenia na gruncie Kościoła powszechnego i naszej lokalnej wspólnoty, a także z pewnością w naszej Ojczyźnie.

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu (w godz. 17:30-18:00) i mszy świętej (o godz. 18:00) w piątek, 31 grudnia, będziemy dziękować Bogu za miniony czas, za dobro, któregośmy w tym czasie doznali. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i nad naszą parafią. Z racji piątku, który przypada w ostatni dzień roku kalendarzowego, ks. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź udziela nam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od zabawy.

W sobotę, 1 stycznia przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie powinno nas tego dnia zabraknąć na Mszy Świętej, by przyłączyć się do próśb o wszystko, co najważniejsze w Nowym Roku. W sobotę, w pierwszy dzień Nowego Roku porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

(0 głosów)
Artykuły z dnia