Start Aktualności Podziękowanie
sobota, 20 listopad 2010

Podziękowania od rodziny zmarłekgo księdza Władysława Żakowskiego dla Parafian i wszystkich osób zaangażowanym w przygotowanie uroczystości pogrzebowych.

W imieniu rodziny zmarłego Księdza Kanonika Władysława Żakowskiego pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości pogrzebowych.

Dziękujemy:

 • delegacjom i pocztom sztandarowym, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespołowi Szkół w Starzynie, Zespołowi Szkół w Kłaninie, Żywemu Różańcowi ze Starzyna, Żywemu Różańcowi z Werblini, Zrzeszeniu Kaszubsko Pomorskiemu, Władzom Samorządowym i Rządowym,
 • wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowania, zarówno w Kościele jak i na plebani, którzy włożyli tyle serca i zaangażowania w zorganizowanie uroczystości,
 • osobom, które brały udział w przygotowaniu poczęstunku dla tak licznie przybyłych dostojnych gości.

Dziękujemy także za Wasze serce, Wasz czas, za modlitwę i wsparcie. Ogromne podziękowania składamy na ręce Księdza Proboszcza za wsparcie duchowe, organizacyjne i za obecność w tych tak bardzo trudnych dla nas dniach. Serdeczne Bóg Zapłać.

Rodzina zmarłego Księdza Kanonika Władysława Żakowskiego

Czytany 4027 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Artykuły z dnia
« Lipiec 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 29 sierpień 2021
  Pielgrzymka do sanktuariów maryjnych Warmii

  Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Stoczku Klasztornym – miejsca internowania Prymasa Wyszyńskiego. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 11 września. Wyjazd o g. 6.30, powrót ok. g. 22.00. Koszt 120 zł – obejmuje przejazd autokarem, wspólny obiad na trasie, przewodników w sanktuariach, grupowe ubezpieczenie. Zapisy do przyszłej niedzieli na plebanii.

 • piątek, 19 luty 2021
  Czy w poście chodzi o kawę i cukierki?

  Zaskakuje nas kolejny Wielki Post. Być może nie robi na nas wrażenia. Dobrze jest zmienić trochę scenerię, zestaw pieśni, kolor w kościele, może trochę tygodniowy jadłospis. Zaskakuje nas, bo często nie ma wcześniej czasu, sposobu, pomysłu na to jak go zacząć i jak go przeżyć. Niektórzy pewnie tradycyjnie coś postanowią, bo robią tak samo od kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Inni przyjdą na Środę Popielcową, bo ksiądz sypie popiołem – jakoś nie wypada nie być – a potem pewnie na pierwsze święto Wielkiej Nocy. Ostatecznie zawsze stajemy przed wielkopostnym pytaniem: przeżyć jak zwykle (tzn. byle przeleciał) czy przeżyć wyjątkowo (tzn. tak jak tego wymaga moja tegoroczna sytuacja).

 • czwartek, 31 grudzień 2020
  Anno Domini 2020 w starzyńskiej wspólnocie parafialnej

  Czas końca roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. Dziś - już po raz czwarty - przybliżymy w telegraficznym skrócie wydarzenia oraz uroczystości, które miały miejsce w naszej parafii w 2020 r. W ubiegłorocznym podsumowaniu napisaliśmy na wstępie takie oto słowa: „Jaki będzie obecny rok .. czas pokaże” no i rzeczywiście teraz można powiedzieć, że miniony czas z pewnością pokazał nam wiele. Zacznijmy jednak od początku…