Start Aktualności "Zupełnie wyjątkowy kalendarz adwentowy"
niedziela, 29 listopad 2020

Zapraszamy do udziału w projekcie "Zupełnie wyjątkowy kalendarz adwentowy"

Poniżej kilka informacji

1. Forma rodzinnego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia połączona z zabawą.

2. W projekcie może wziąć udział każda rodzina zamieszkująca teren Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Starzynie, przy czym każda z osób może należeć tylko do jednej rodzinnej drużyny.

3. Przez „rodzinę” w świetle regulaminu projektu rozumie się wspólnotę najbliższych wstępujących i zstępujących – tzn. dziadkowie, rodzice i dzieci (regulamin nie akceptuje grup rodzinnych złożonych z kuzynostwa). W projekcie nie muszą brać udziału wszyscy członkowie rodziny, ale w każdym zadaniu muszą brać udział osoby podane w zgłoszeniu.

4. Każdego dnia adwentu – począwszy od 30 listopada (poniedziałek) – na naszej stronie facebookowej (facebook.com/parafiastarzyno) będzie pojawiało się nowe zadanie adwentowe do wykonania dla całej rodziny. Za nowy dzień uznaje się rozpoczęcie nowej doby.

5. Zadanie należy uwiecznić na zdjęciu, a zdjęcie według wskazówek przesłać poprzez stronę na facebooku lub maila ( )- czas na wykonanie i przesłanie zadania jest do północy.

6. Każde zadanie to określona liczba punktów.

7. Po każdym tygodniu na naszej stronie facebookowej pojawiać się będzie lista z ogólną liczbą punktów (bez nazwisk, a jedynie z wybraną nazwą podaną w zgłoszeniu).

8. Podsumowanie projektu nastąpi w 2. Dzień Świąt Bożego Narodzenia podczas mszy świętej o g. 12.00.

9. Zgłoszenia przyjmujemy od 1. Niedzieli Adwentu – 29 listopada – poprzez wiadomość na naszym facebooku (facebook.com/parafiastarzyno) lub adres mailowy ( ) . Koniecznie proszę poczekać na informację zwrotną. Zapisy trwają przez cały pierwszy tydzień, ale zdania można wykonywać dopiero po zgłoszeniu rodziny.

10. W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwiska rodziny, ilości osób, miejscowości oraz wybranej przez siebie nazwy, która będzie używana na liście ogólnej z punktami.

11. Na pierwsze trzy rodziny, które osiągną najwyższą liczbę punktów przygotowaliśmy rodzinne nagrody.

12. Razem przygotujmy się na świętowanie najważniejszych urodzin w historii świata.

(0 głosów)
Artykuły z dnia