Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/140
niedziela, 1 listopad 2020

W tym roku dzieci miały okazję uczestniczyć w spotkaniach różańcowych przygotowanych specjalnie dla nich. Spotkania odbywały się trzy razy w tygodniu. Ponieważ w tym roku obchodzimy 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II dzieci poznawały na różańcu historię jego życia, ale z wyjątkowej strony: maryjnej. Uczyły się w jaki sposób Matkę Bożą czcił Jan Paweł II i w jaki sposób Ona była obecna w jego życiu. Przy okazji różańcowych spotkań dzieci zbierały obrazki przypominające najważniejsze punkty opowiadaniej historii. Na zakończenie każdy uczestnik został nagrodzony za swoją wytrwałość.

{gallery}140{/gallery}
(0 głosów)