Start Aktualności Śp. Ks. Bogdan Pulczyński
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

Modlitwa Różańcowa w intencji śp. ks. Bogdana odbędzie się o godz. 19.00 w kościele parafialnym w Starzynie, a uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 22 czerwca br. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Metropolity Gdańskiego o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Starzynie. Bezpośrednio po Mszy Świętej nastąpi pochówek na cmentarzu parafialnym.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWYCH

Czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Kościół parafialny pw. św. Antoniego w Kosakowie

• Godz. 16.00 - Wprowadzenie trumny do kościoła - Msza Święta z udziałem kapłanów dekanatu Gdynia Oksywie pod przewodnictwem Księdza Biskupa Wiesława Szlachetki
  • Po Eucharystii czas na indywidualną modlitwę
  • Godz. 18.00 - Pożegnanie trumny i przejazd do Starzyna

Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła w Starzynie

• Godz. 19.00 - Wprowadzenie trumny do kościoła i Różaniec
  • Czas na indywidualną modlitwę
  • Godz. 21.00 - Msza Święta z udziałem kapłanów - kolegów kursowych

Piątek – 22 czerwca 2018 r.
Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła w Starzynie

• Godz.   7.00 - Msza Święta parafialna
  • Godz.   9.00 - Różaniec
  • Godz. 10.00 - Uroczysta Msza Święta pogrzebowa z Jutrznią pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Metropolity Gdańskiego