Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą- 17.02.2019r.
  1. Nasza parafia z ks. Sebastianem organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów Ziemi Włoskiej w terminie 17 - 25 maj 2019 roku. Zapisy i informacje w biurze parafialnym i na tablicy ogłoszeń.

2. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

3. Dzisiaj w godz. 8.00 do 20.00 w gminie Puck odbywają się wybory Sołtysa. Zapraszamy do lokali wyborczych:
    • Starzyno – Szkoła Podstawowa,
    • Werblinia – Szkoła Podstawowa,
    • Starzyński Dwór – Świetlica Wiejska,
    • Radoszewo – WKK „Kuźnia”.

4. We czwartek 28 lutego o godz. 18.00 w sali OSP Starzyno odbędą się pierwsze zajęcia taneczne „Zumba”. Serdecznie zapraszamy.

5. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Długiej od apteki do plebani ze Starzyna, a o sprzątanie kościoła po mszy porannej w sobotę prosimy mieszkańców ul. Lipowej ze Starzyna.

6. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Barbarę Gaffke lat 63, ze Starzyńskiego Dworu.
  • piątek, 22 luty 2019
    Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.

• niedziela, 6 styczeń 2019
    Budujący się kościół w Ostrowie

Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.

• niedziela, 30 grudzień 2018
    Anno Domini 2018 w starzyńskiej parafii

Czas upływa bardzo szybko. Zbliżamy się już do końca roku. Kiedy kończymy jakiś okres w naszym życiu, zadajemy sobie pytanie: "jaki właściwie był ten czas?" Koniec grudnia skłania nas do pewnego podsumowania z rodzaju "jaki był ten czas dla mnie, dla mojej rodziny, dla mojej parafii?"