Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą - 04.11.2018r.
 1. Dzisiaj na mszach przedpołudniowych Słowo Boże głosi ks. dr Krzysztof Kinowski – Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego. 
   
 2. W przyszłą niedzielę obchodzimy jubileusz 100 lat Niepodległości Polski – prosimy o wywieszenie flag narodowych.
   
 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie w uroczystość Wszystkich Świętych – służbie liturgicznej, dzieciom i młodzieży, osobom nagłośniającym cmentarz. 
   
 4. Dzisiaj w gminie Puck w godz. 7.00 – 21.00 druga tura wyborów samorządowych.
   
 5. Każda parafia naszej Archidiecezji jeden dzień w roku przeznacza na adorację i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem dla nas dzień ten  wypada w najbliższą środę. Prosimy o czuwanie w następującym porządku:  8.00 – Parszkowo, 9.00 – Połchówko, 10.00 – Werblinia, 11.00 – Radoszewo, 12.00 – Żywy Różaniec, 13.00 – Starzyński Dwór, 14.00 – Sulicice, 15.00 – Kłanino, 16.00 – Starzyno, 17.00 – adoracja indywidualna. Prosimy o obecność osób, które mogą ten czas poświęcić na modlitwę w intencji nas wszystkich i o odmówienie przez poszczególne grupy części Różańca Świętego.
   
 6. Dzisiaj spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.
   
 7. Parafia we Władysławowie we współpracy z Gdańską Szkołą Nowej Ewangelizacji organizuje rekolekcje pod hasłem „Nowe Życie” w dniach 9 – 11 listopada – szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.
   
 8. Jak co roku parafia nasza we współpracy ze Szkołą w Starzynie, organizacjami samorządowymi i dobroczyńcami organizować będzie Mikołajki w niedzielę 9 grudnia – prosimy o przynoszenie słodyczy na plebanię.
   
 9. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. 
   
 10. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Hirth, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Sulicic Północy. Dziękujemy 114 rodzinom za ofiary na rzecz elektryfikacji naszych dzwonów.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 30 wrzesień 2018
  Odpust parafialny - okazja do świętowania i zadumy

  Każdy człowiek ma w sobie potrzebę świętowania. Bóg zawarł tą potrzebę w trzecim przykazaniu - "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Odpust parafialny to okazja do uzewnętrznienia takiej potrzeby w każdym z nas.

 • czwartek, 30 sierpień 2018
  Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

  W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.