Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą - 05.08.2018r.
  1. Dzisiaj o godz. 12.00 modlimy się z Bractwem Brewiarza Świętego – spotkania różańcowe w Połchówku i Starzyńskim Dworze.

2. Jutro przypada uroczystość Przemienienia Pańskiego – msze święte o godz. 10.00 i 18.00 w Starzynie, o godz. 17.00 w Werblini, nie ma w tym dniu mszy świętej o godz. 7.00.

3. W sobotę o godz. 11.00 na plebanii spotkanie dla scholii w związku z mszą świętą telewizyjną 26 sierpnia.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

• II-ga: Damian Marek i Natalia Maria Zabłotni z par. Starzyno.
    • II-ga: Arkadiusz Jan Mońko z par. Strzelno i Joanna Elżbieta Pobłocka z par. Starzyno.
    • III-cia: Krzysztof Jan Miotke z par. Starzyno i Marta Alicja Parchem z par. Strzelno.
    • III-cia: Maciej Dettlaff z par. Starzyno i Małgorzata Danuta Detlaf z par. pw. Św. Faustyny z Pucka.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radoszewo Topolowa 9, a o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną w czwartek rano prosimy państwa Bank i Stankowskich.
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

• środa, 28 luty 2018
    Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.