Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną - 22.04.2018r.
 1. Dzisiaj w Kościele niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza – rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
   
 2. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą w sobotę o godz. 9.00 (grupa I) i 10.00 (grupa II). Dzisiaj po mszy świętej godz. 12.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę po mszy o godz. 10.00. W najbliższą sobotę na plebanii o godz. 11.00 próba dla dzieci śpiewających w scholii.
   
 3. Dzisiaj po mszach świętych doroczna zbiórka na rzecz Hospicjum Stacjonarnego i Domowego w Pucku – Bóg zapłać.
   
 4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. Przy głównym wyjściu nabyć też można dwa nowe numery biblijnego czasopisma pt. „Galilea”.
   
 5. Zapowiedzi przedślubne:
  1. III-cia: Anna Elżbieta Radtke z par. Starzyno i Damian Selke z par. Strzelno.
    
 6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Trzy Gracki ze Starzyna, a w piątek po mszy porannej o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Glowienke i Wachowiak oraz Chmiel i Hirsch.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.