Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną - 15.04.2018r.
 1. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą w sobotę o godz. 9.00 (grupa I) i 10.00 (grupa II) oraz w niedzielę o godz. 12.00 dla obydwóch grup. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę po mszy o godz. 10.00.
   
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 rozpocznie się w parafii w Tyłowie kurs przedmałżeński dla narzeczonych.W najbliższą sobotę na plebanii o godz. 11.00 próba dla dzieci śpiewających w scholii.
   
 3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. Przy głównym wyjściu nabyć też można dwa nowe numery biblijnego czasopisma pt. „Galilea”.
   
 4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych doroczna zbiórka na rzecz Hospicjum Stacjonarnego i Domowego w Pucku – Bóg zapłać
   
 5. Zapowiedzi przedślubne:
  • II-ga: Anna Elżbieta Radtke z par. Starzyno i Damian Selke z par. Strzelno.
  • III-cia: Dawid Andrzej Zielke z par. Starzyno i Agnieszka Natalia Jung z par. Krokowa.

 6. Sołtys, Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Starzyna, OKSIT Gminy Puck oraz Szkoła Podstawowa zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w III Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Starzyna dnia 21.04.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starzynie. Dla wszystkich uczestników turnieju nagrody i upominki – serdecznie zapraszamy. 
   
 7. W dniu 17 kwietnia (wtorek) w miejscowości Starzyno, Gmina Puck ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z posesji. Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru lub dzień wcześniej.
   
 8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Lipowej ze Starzyna, a na sobotę rano o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Trzy Gracki ze Starzyna. W ciągu tygodnia wchodzimy do kościoła bocznym wejściem.
   
 9. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Bernadetę Okrój, lat 54, z Kłanina. 

Pełne zanurzenie

Zanurzając się w dobro, czujemy pokój, radość, spełnienie. Dobro jest w każdym z nas. Podziel się swoim dobrem. Przekaż 1% podatku dla Caritas Archidiecezji Gdańskiej. KRS 0000 2472 80.

Czytania na dziś
Najnowsze
 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.

 • niedziela, 31 grudzień 2017
  Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

  Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ...