Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną - 15.04.2018r.
  1. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą w sobotę o godz. 9.00 (grupa I) i 10.00 (grupa II) oraz w niedzielę o godz. 12.00 dla obydwóch grup. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę po mszy o godz. 10.00.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 rozpocznie się w parafii w Tyłowie kurs przedmałżeński dla narzeczonych.W najbliższą sobotę na plebanii o godz. 11.00 próba dla dzieci śpiewających w scholii.

3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. Przy głównym wyjściu nabyć też można dwa nowe numery biblijnego czasopisma pt. „Galilea”.

4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych doroczna zbiórka na rzecz Hospicjum Stacjonarnego i Domowego w Pucku – Bóg zapłać

• II-ga: Anna Elżbieta Radtke z par. Starzyno i Damian Selke z par. Strzelno.
    • III-cia: Dawid Andrzej Zielke z par. Starzyno i Agnieszka Natalia Jung z par. Krokowa.

6. Sołtys, Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Starzyna, OKSIT Gminy Puck oraz Szkoła Podstawowa zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w III Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Starzyna dnia 21.04.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starzynie. Dla wszystkich uczestników turnieju nagrody i upominki – serdecznie zapraszamy.

7. W dniu 17 kwietnia (wtorek) w miejscowości Starzyno, Gmina Puck ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z posesji. Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru lub dzień wcześniej.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Lipowej ze Starzyna, a na sobotę rano o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Trzy Gracki ze Starzyna. W ciągu tygodnia wchodzimy do kościoła bocznym wejściem.

9. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Bernadetę Okrój, lat 54, z Kłanina.
  • niedziela, 30 wrzesień 2018
    Odpust parafialny - okazja do świętowania i zadumy

Każdy człowiek ma w sobie potrzebę świętowania. Bóg zawarł tą potrzebę w trzecim przykazaniu - "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Odpust parafialny to okazja do uzewnętrznienia takiej potrzeby w każdym z nas.

• czwartek, 30 sierpień 2018
    Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

• poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.