Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną - 15.04.2018r.
 1. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą w sobotę o godz. 9.00 (grupa I) i 10.00 (grupa II) oraz w niedzielę o godz. 12.00 dla obydwóch grup. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę po mszy o godz. 10.00.
   
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 rozpocznie się w parafii w Tyłowie kurs przedmałżeński dla narzeczonych.W najbliższą sobotę na plebanii o godz. 11.00 próba dla dzieci śpiewających w scholii.
   
 3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. Przy głównym wyjściu nabyć też można dwa nowe numery biblijnego czasopisma pt. „Galilea”.
   
 4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych doroczna zbiórka na rzecz Hospicjum Stacjonarnego i Domowego w Pucku – Bóg zapłać
   
 5. Zapowiedzi przedślubne:
  • II-ga: Anna Elżbieta Radtke z par. Starzyno i Damian Selke z par. Strzelno.
  • III-cia: Dawid Andrzej Zielke z par. Starzyno i Agnieszka Natalia Jung z par. Krokowa.

 6. Sołtys, Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Starzyna, OKSIT Gminy Puck oraz Szkoła Podstawowa zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w III Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Starzyna dnia 21.04.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starzynie. Dla wszystkich uczestników turnieju nagrody i upominki – serdecznie zapraszamy. 
   
 7. W dniu 17 kwietnia (wtorek) w miejscowości Starzyno, Gmina Puck ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z posesji. Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru lub dzień wcześniej.
   
 8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Lipowej ze Starzyna, a na sobotę rano o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Trzy Gracki ze Starzyna. W ciągu tygodnia wchodzimy do kościoła bocznym wejściem.
   
 9. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Bernadetę Okrój, lat 54, z Kłanina. 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 30 wrzesień 2018
  Odpust parafialny - okazja do świętowania i zadumy

  Każdy człowiek ma w sobie potrzebę świętowania. Bóg zawarł tą potrzebę w trzecim przykazaniu - "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Odpust parafialny to okazja do uzewnętrznienia takiej potrzeby w każdym z nas.

 • czwartek, 30 sierpień 2018
  Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

  W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.