Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą - 04.02.2018r.
 1. Jutro po mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.
   
 2. W piątek ks. Jan odwiedzi chorych z sakramentami świętymi, a ks. Sebastian w sobotę.
   
 3. W sobotę o godz. 11.00 na plebanii spotkanie dla scholki, a w niedzielę po mszy o godz. 10.00 dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po mszy o godz. 12.00 dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
   
 4. W sobotę 10 lutego o godz. 15.00 na plebanii spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. W przyszłą niedzielę spotkania różańcowe w Kłaninie (o godz. 13.30), Starzynie i w Werblini.
   
 5. W przyszłą niedzielę nabyć będzie można książkę ks. Rafała Starkowicza, poświęconą kpt. Zbigniewowi Sulatyckiemu w cenie 30 zł.
   
 6. Sołtys Starzyna zaprasza na spotkanie wiejskie we wtorek na godz. 18.00 do remizy OSP w Starzynie.
   
 7. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.
   
 8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zdjęcie dekoracji świątecznej mieszkańcom z ul. Nowy Świat ze Starzyna, a na sobotę po mszy porannej o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Osiedle Leśne ze Starzyna.
   
 9. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Łucję Bizewską, lat 73 z ul. Żarnowieckiej ze Starzyna oraz śp. Hildegardę Fleming, lat 77 z ul. Nowy Świat ze Starzyna – jej pogrzeb jutro o godz. 10.00.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.