Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą - 28.01.2018r.
 1. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie w czasie kolęd i za wszystkie ofiary na cele diecezjalne i parafialne.
   
 2. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.
   
 3. W piątek uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej kończymy okres Bożego Narodzenia – msze święte o godz. 10.00, 17.00 i 18.00. W czasie każdej mszy świętej święcimy gromnice, a w czasie mszy wieczornej świece dzieci pierwszokomunijnych.
   
 4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.00 w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie, ks. proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami świętymi w piątek 9 lutego, a ks. Sebastian w sobotę 10 lutego.
   
 5. W sobotę dzień św. Błażeja – po mszach świętych błogosławieństwo świec od chorób gardła.
   
 6. W przyszłą niedzielę na mszę świętą o godz. 12.00 zapraszamy osoby odmawiające brewiarz – spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.
   
 7. KGW i OSP Starzyno w imieniu Gminnego Ośrodka, Kultury i Turystyki w Pucku zaprasza dzieci w czwartek 1 lutego na godz. 11.30 do remizy OSP na spektakl pt. „Skrzat Titelitury” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-art.
   
 8. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.
   
 9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w piątek o sprzątanie kościoła i zdjęcie dekoracji świątecznej w kościele po mszy wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Nowy Świat ze Starzyna.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 31 grudzień 2017
  Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

  Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ... 

 • niedziela, 3 grudzień 2017
  Adwent - czas radosnego oczekiwania

  Kolejny adwent w naszym życiu może budzić w nas rutynę, ale może też zrodzić pytanie. Oczekiwanie... na co? Raczej oczekiwanie... na Kogo?

 • czwartek, 19 październik 2017
  Schola parafialna

  W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).