Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą - 28.01.2018r.
  1. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie w czasie kolęd i za wszystkie ofiary na cele diecezjalne i parafialne.

2. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.

3. W piątek uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej kończymy okres Bożego Narodzenia – msze święte o godz. 10.00, 17.00 i 18.00. W czasie każdej mszy świętej święcimy gromnice, a w czasie mszy wieczornej świece dzieci pierwszokomunijnych.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.00 w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie, ks. proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami świętymi w piątek 9 lutego, a ks. Sebastian w sobotę 10 lutego.

5. W sobotę dzień św. Błażeja – po mszach świętych błogosławieństwo świec od chorób gardła.

6. W przyszłą niedzielę na mszę świętą o godz. 12.00 zapraszamy osoby odmawiające brewiarz – spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.

7. KGW i OSP Starzyno w imieniu Gminnego Ośrodka, Kultury i Turystyki w Pucku zaprasza dzieci w czwartek 1 lutego na godz. 11.30 do remizy OSP na spektakl pt. „Skrzat Titelitury” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-art.

8. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w piątek o sprzątanie kościoła i zdjęcie dekoracji świątecznej w kościele po mszy wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Nowy Świat ze Starzyna.
  • niedziela, 30 wrzesień 2018
    Odpust parafialny - okazja do świętowania i zadumy

Każdy człowiek ma w sobie potrzebę świętowania. Bóg zawarł tą potrzebę w trzecim przykazaniu - "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Odpust parafialny to okazja do uzewnętrznienia takiej potrzeby w każdym z nas.

• czwartek, 30 sierpień 2018
    Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

• poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.