Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą - 21.01.2018r.
  1. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 10.00 i 12.00 z repertuarem Bożonarodzeniowym i kaszubskim wystąpi Towarzystwo Śpiewacze im. Jana Trepczyka z Wejherowa.

2. Do czwartku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętych o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

5. W tym tygodniu plan kolędy jest następujący:
    • Poniedziałek – Starzyno ul. Nowa (od godz. 14.00), Krótka (od godz. 15.00), i Kościelna (od godz. 16.30),
    • Wtorek – kolędy dodatkowe (od godz. 14.00) – zgłoszenia w biurze parafialnym,

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu prosimy kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Renatę Szymańską, lat 74 z Sulicic.
  • niedziela, 31 grudzień 2017
    Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ...

• niedziela, 3 grudzień 2017
    Adwent - czas radosnego oczekiwania

Kolejny adwent w naszym życiu może budzić w nas rutynę, ale może też zrodzić pytanie. Oczekiwanie... na co? Raczej oczekiwanie... na Kogo?

• czwartek, 19 październik 2017
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).