Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentową - 17.12.2017r.
 1. Dzisiaj o godz. 13.15 w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku msza święta i spotkanie opłatkowe Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę.
 2. W przyszłą niedzielę przed południem będzie można przy głównym wyjściu złożyć ofiarę na rzecz chrześcijan na Wschodzie.
 3. Trwa święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 17.00 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie  z lampionami. Spowiedź święta z udziałem spowiedników z sąsiednich parafii w sobotę od godz. 9.00 do 10.00 - nie będzie spowiedzi  w czasie świąt.
 4. Za tydzień w niedzielę msze święte do południa w układzie niedzielnym - nie będzie mszy świętej o godz. 18.00, a wieczorem Wigilia Bożego Narodzenia – msze święte Wigilii Narodzenia Pańskiego o godz. 19.15 w Sulicicach Południe, 20.30 w St. Dworze, o godz. 22.00 w Starzynie,  o godz. 23.00 w Werblini, a uroczysta Pasterka w Starzynie o godz. 24.00. Msze święte w I i II Dzień Świąt w układzie niedzielnym – kolekta z drugiego dnia na uczelnie katolickie, a z mszy wigilijnych na fundusz obrony życia.
 5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. 
 6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu w sobotę po mszy wieczornej o sprzątanie kościoła, ustawienie szopki betlejemskiej, dekorację choinek prosimy parzystą część ulicy Nowy Świat ze Starzyna.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.