Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentową - 17.12.2017r.
 1. Dzisiaj o godz. 13.15 w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku msza święta i spotkanie opłatkowe Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę.
 2. W przyszłą niedzielę przed południem będzie można przy głównym wyjściu złożyć ofiarę na rzecz chrześcijan na Wschodzie.
 3. Trwa święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 17.00 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie  z lampionami. Spowiedź święta z udziałem spowiedników z sąsiednich parafii w sobotę od godz. 9.00 do 10.00 - nie będzie spowiedzi  w czasie świąt.
 4. Za tydzień w niedzielę msze święte do południa w układzie niedzielnym - nie będzie mszy świętej o godz. 18.00, a wieczorem Wigilia Bożego Narodzenia – msze święte Wigilii Narodzenia Pańskiego o godz. 19.15 w Sulicicach Południe, 20.30 w St. Dworze, o godz. 22.00 w Starzynie,  o godz. 23.00 w Werblini, a uroczysta Pasterka w Starzynie o godz. 24.00. Msze święte w I i II Dzień Świąt w układzie niedzielnym – kolekta z drugiego dnia na uczelnie katolickie, a z mszy wigilijnych na fundusz obrony życia.
 5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. 
 6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu w sobotę po mszy wieczornej o sprzątanie kościoła, ustawienie szopki betlejemskiej, dekorację choinek prosimy parzystą część ulicy Nowy Świat ze Starzyna.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 31 grudzień 2017
  Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

  Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ... 

 • niedziela, 3 grudzień 2017
  Adwent - czas radosnego oczekiwania

  Kolejny adwent w naszym życiu może budzić w nas rutynę, ale może też zrodzić pytanie. Oczekiwanie... na co? Raczej oczekiwanie... na Kogo?

 • czwartek, 19 październik 2017
  Schola parafialna

  W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).