Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 19.11.2017r.
 1. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na rzecz chrześcijan w Syrii w kwocie 361,20 zł.
   
 2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
   
 3. W niedzielę 3 grudnia tradycyjne mikołajki, organizowane we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie, organizacjami społecznymi i samorządowymi i dobroczyńcami – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 1 grudnia.
   
 4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.
   
 5. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Kępa Starzyńska” w Starzynie serdecznie zapraszają na spotkanie teatralno-muzyczne Z POWAGĄ I DYSTANSEM w wykonaniu członków grupy aktorsko-filmowej „Kreator” na remizie OSP Starzyno 24 listopada (piątek) o godz. 19.00. Wstęp wolny – zapraszamy.
   
 6. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Starzyna „Kępa Starzyńska” zaprasza na dzień zdrowia, który odbędzie się w Szkole Podstawowej  w Starzynie w sobotę 25 listopada w godz. 12.00 do 20.00. W tym dniu będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji kardiologa, okulisty, psychoonkologa, dietetyka, fizjoterapeuty i dermatologa. Będzie można także uczestniczyć w pokazie z udzielania pierwszej pomocy medycznej i zakupić zdrową żywność. Serdecznie zapraszamy.
   
 7. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatów do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy kandydatów do sakramentu bierzmowania – zgłoszenia w biurze parafialnym. Bóg zapłać 152 rodzinom za ofiary na rzecz dalszych prac renowacyjnych i konserwatorskich. Bóg zapłać za ofiary dzisiejszej, trzeciej niedzieli miesiąca na rzecz dalszych prac inwestycyjnych. Dziękujemy rodzinom państwa Bigus z Kartuz za wykonanie balustrady od strony parkingu przy kostnicy, p. Joannie i Mieczysławowi Ossowskim za prace w kaplicy w Werblini, panu kpt. Zbigniewowi Sulatyckiemu z Sopotu za ofiarowanie figury św. Jana Pawła II.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.