Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą - 05.11.2017r.
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie w uroczystość Wszystkich Świętych – służbie liturgicznej, dzieciom i młodzieży, osobom nagłośniającym cmentarz.

2. Jutro po mszy świętej wieczornej na plebani spotkanie dla osób, udających się do Ziemi Świętej na przełomie lutego i marca 2018r.

3. Każda parafia naszej Archidiecezji jeden dzień w roku przeznacza na adorację i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem dla nas dzień ten  wypada w najbliższą środę. Prosimy o czuwanie w następującym porządku:  8.00 – Parszkowo, 9.00 – Połchówko, 10.00 – Werblinia, 11.00 – Radoszewo, 12.00 – Żywy Różaniec, 13.00 – Starzyński Dwór, 14.00 – Sulicice, 15.00 – Kłanino, 16.00 – Starzyno, 17.00 – adoracja indywidualna. Prosimy o obecność osób, które mogą ten czas poświęcić na modlitwę w intencji nas wszystkich i o odmówienie przez poszczególne grupy części Różańca Świętego.

4. W najbliższą sobotę Narodowe Święto Niepodległości Polski – msze święte o godz. 8.30 (Werblinia), 10.00 i 18.00 – prosimy o wywieszenie flag.

5. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.

6. Dzisiaj na mszę świętą o godz. 12.00 zapraszamy osoby odmawiające brewiarz. Spotkania różańcowe dzisiaj w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, a za tydzień w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.

7. Za miesiąc, w niedzielę 3 grudnia tradycyjne mikołajki, organizowane we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie, organizacjami społecznymi i samorządowymi i dobroczyńcami – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 1 grudnia.

8. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

9. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Starzyno „Kępa Starzyńska” zaprasza na kiermasz używanych ubrań niemowlęcych i dziecięcych oraz zabawek i akcesoriów w dniu 11 listopada 2017 roku w godz. 11.00 – 17.00 w remizie OSP Starzyno. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do dnia 6 listopada. Szczegółowe informacje i rezerwacja stoisk: tel. 793018228 lub 504057277

10. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom młodzieży do sakramentu bierzmowania,  a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Zinkel. Bóg zapłać 112 rodzinom za ofiary na rzecz dalszych prac renowacyjnych i konserwatorskich.
  • czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.