Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą - 15.10.2017r.
 1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia w kwocie 449,20.
   
 2. Trwa październik, nabożeństwa różańcowe w Starzynie o godz. 17.30, w St. Dworze o godz. 17.00, w Werblini o godz. 18.00, a w dni, kiedy jest tam msza święta pół godziny przed jej rozpoczęciem. 
   
 3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.  
   
 4. Zapowiedzi przedślubne:
  • I-sza: Janusz Littwin i Hanna Małgorzata Krause z par. Starzyno.
    
 5. Dzisiaj o godz. 15.00 w Radoszewie poświęcenie – ufundowanej przez mieszkańców kapliczki przy krzyżu ku czci Św. Jadwigi Śląskiej.
   
 6. Zapraszamy w sobotę na godz. 10.00 na plebanię dzieci ze szkoły podstawowej pragnące śpiewać w scholi parafialnej.
   
 7. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych – prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek.
   
 8. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Stencel i Kunc, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Otrombke i Śliwińskich oraz Bullmann i Klahs. Bóg zapłać 42 rodzinom za ofiary na rzecz dalszych prac renowacyjnych i konserwatorskich. 
   
 9. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Wiesława Kołodzik, lat 49 ze Sulicic. 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • czwartek, 19 październik 2017 21:17
  Schola parafialna

  W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

 • czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
  Wstydliwa cisza

  Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

 • sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
  Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

  Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.