Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą - 08.10.2017r.
  1. Dzisiaj XVII Dzień Papieski, poświęcony Św. Janowi Pawłowi II pod hasłem - „Idźmy naprzód z nadzieją” - po mszach świętych można złożyć ofiarę na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia.

2. Rozpoczął się miesiąc różańcowy nabożeństwa różańcowe w Starzynie o godz. 17.30, w St. Dworze o godz. 17.00, w Werblini o godz. 18.00, a w dni, kiedy jest tam msza święta pół godziny przed jej rozpoczęciem.

3. W najbliższy piątek czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Sulicic i Starzyńskiego Dworu. O godz. 17.30 różaniec fatimski, o 18.00 msza święta, a następnie procesja z figurą MB. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

4. W piątek rano ks. Jan, a w sobotę ks. Sebastian odwiedzą chorych z sakramentami świętymi.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

• III-cia: Eugeniusz Feliks Chamerek z par. Starzyno i Irena Hanna Hadas z par. Mechowo.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w Radoszewie poświęcenie – ufundowanej przez mieszkańców kapliczki przy krzyżu ku czci Św. Jadwigi Śląskiej.

8. Zapraszamy w sobotę na godz. 10.00 na plebanię dzieci ze szkoły podstawowej pragnące śpiewać w scholi parafialnej.

9. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Ceszke i Rosin, Plottke i Mudlaff, Szomburg i Czerwionke, Zielke i Dziewulskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Stencel i Kunc. Bóg zapłać 31 rodzinom za ofiary na rzecz dalszych prac renowacyjnych  i konserwatorskich.

10. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych – prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek.

11. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Franciszka Klebba, lat 59 z ul. Nowej ze Starzyna.
  • czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.