Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Odpust Parafialny ku czci Św. Michała Archanioła - 24.09.2017r
  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustu parafialnego ku czci św. Michała Archanioła - sumie odpustowej o godz. 12.00, przewodniczy ks. Tyberiusz Kroplewski – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Gdański.

2. Do nabycia jest nowy numer "Gościa Niedzielnego", a u ministrantów "Głos Michała Archanioła". W biurze parafialnym można bezpłatnie odbierać indeksy katechetyczne.

• I-sza: Eugeniusz Feliks Chamerek z par. Starzyno i Irena Hanna Hadas z par. Mechowo.
  • III-cia: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • III-cia: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff  z par. Starzyno.

1. W przyszłą niedzielę na mszę świętą na godz. 12.00 zapraszamy Bractwo Brewiarza Świętego. W miesiącu październiku wspólne spotkanie dla Żywego Różańca w sobotę 7 października na godz. 18.00.

2. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Liss i Okońskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Ellwart i Bolda.

3. Z okazji uroczystości odpustowej Michała Archanioła składamy naszym parafianom i gościom życzenia wszelkiego błogosławieństwa, Bożej mocy i opieki naszego Patrona.

4. Zmarł śp. ks. Daniel Dąbrowski, niegdyś wikariusz w naszej parafii, lat 49. Dobry Jezu a nasz Panie.
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

• środa, 28 luty 2018
    Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.