Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Odpust Parafialny ku czci Św. Michała Archanioła - 24.09.2017r
  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustu parafialnego ku czci św. Michała Archanioła - sumie odpustowej o godz. 12.00, przewodniczy ks. Tyberiusz Kroplewski – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Gdański.

2. Do nabycia jest nowy numer "Gościa Niedzielnego", a u ministrantów "Głos Michała Archanioła". W biurze parafialnym można bezpłatnie odbierać indeksy katechetyczne.

• I-sza: Eugeniusz Feliks Chamerek z par. Starzyno i Irena Hanna Hadas z par. Mechowo.
  • III-cia: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • III-cia: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff  z par. Starzyno.

1. W przyszłą niedzielę na mszę świętą na godz. 12.00 zapraszamy Bractwo Brewiarza Świętego. W miesiącu październiku wspólne spotkanie dla Żywego Różańca w sobotę 7 października na godz. 18.00.

2. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Liss i Okońskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Ellwart i Bolda.

3. Z okazji uroczystości odpustowej Michała Archanioła składamy naszym parafianom i gościom życzenia wszelkiego błogosławieństwa, Bożej mocy i opieki naszego Patrona.

4. Zmarł śp. ks. Daniel Dąbrowski, niegdyś wikariusz w naszej parafii, lat 49. Dobry Jezu a nasz Panie.
  • czwartek, 30 sierpień 2018
    Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

• poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.