Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Odpust Parafialny ku czci Św. Michała Archanioła - 24.09.2017r
  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustu parafialnego ku czci św. Michała Archanioła - sumie odpustowej o godz. 12.00, przewodniczy ks. Tyberiusz Kroplewski – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Gdański.

2. Do nabycia jest nowy numer "Gościa Niedzielnego", a u ministrantów "Głos Michała Archanioła". W biurze parafialnym można bezpłatnie odbierać indeksy katechetyczne.

• I-sza: Eugeniusz Feliks Chamerek z par. Starzyno i Irena Hanna Hadas z par. Mechowo.
  • III-cia: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • III-cia: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff  z par. Starzyno.

1. W przyszłą niedzielę na mszę świętą na godz. 12.00 zapraszamy Bractwo Brewiarza Świętego. W miesiącu październiku wspólne spotkanie dla Żywego Różańca w sobotę 7 października na godz. 18.00.

2. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Liss i Okońskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Ellwart i Bolda.

3. Z okazji uroczystości odpustowej Michała Archanioła składamy naszym parafianom i gościom życzenia wszelkiego błogosławieństwa, Bożej mocy i opieki naszego Patrona.

4. Zmarł śp. ks. Daniel Dąbrowski, niegdyś wikariusz w naszej parafii, lat 49. Dobry Jezu a nasz Panie.
  • czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.