Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą - 17.09.2017r
 1. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o godz. 12.00, której przewodniczył będzie ks. Bogdan Pulczyński – prosimy o obecność pocztów sztandarowych Żywego Różańca i asystę procesyjną.
   
 2. W poniedziałek po wieczornej mszy świętej spotkanie dla ministrantów na plebanii, a we środę po mszy świętej o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów w Werblini. Zapraszamy dziewczyny ze szkoły podstawowej, chcące śpiewać w scholi na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 na plebanii.
   
 3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. W biurze parafialnym można bezpłatnie odbierać indeksy katechetyczne.
   
 4. Dzisiaj w godz. od 11.00 do 17.00 odbywa się rejestracja dawców szpiku dla 7 letniego Wiktora mieszkańca naszego powiatu. Rejestracja odbywać się będzie w Biurze PGE EJ 1 w Krokowej (obok poczty), w Informacji Turystycznej w Pucku na Placu Wolności 2 i w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie na ul. Morskiej 1. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.   
   
 5. Zapowiedzi przedślubne:
  • II-ga: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • II-ga: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff z par. Starzyno.
  • III-cia: Krzysztof Marcin Bullmann z par. Starzyno i Joanna Maria Klahs z par. Krokowa.
  • III-cia: Janusz Józef Stencel z par. Strzelno i Karolina Eryka Kunc z par. z par. Starzyno.
  • III-cia: Sławomir Oskar Otrombke z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka i Michalina Julia Śliwińska z par. Starzyno
    
 6. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Fleming i Kulka, Tuszer i Kunc oraz Szlom i Albertin, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Liss i Okońskich.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.