Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą - 17.09.2017r
 1. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o godz. 12.00, której przewodniczył będzie ks. Bogdan Pulczyński – prosimy o obecność pocztów sztandarowych Żywego Różańca i asystę procesyjną.
   
 2. W poniedziałek po wieczornej mszy świętej spotkanie dla ministrantów na plebanii, a we środę po mszy świętej o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów w Werblini. Zapraszamy dziewczyny ze szkoły podstawowej, chcące śpiewać w scholi na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 na plebanii.
   
 3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. W biurze parafialnym można bezpłatnie odbierać indeksy katechetyczne.
   
 4. Dzisiaj w godz. od 11.00 do 17.00 odbywa się rejestracja dawców szpiku dla 7 letniego Wiktora mieszkańca naszego powiatu. Rejestracja odbywać się będzie w Biurze PGE EJ 1 w Krokowej (obok poczty), w Informacji Turystycznej w Pucku na Placu Wolności 2 i w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie na ul. Morskiej 1. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.   
   
 5. Zapowiedzi przedślubne:
  • II-ga: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • II-ga: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff z par. Starzyno.
  • III-cia: Krzysztof Marcin Bullmann z par. Starzyno i Joanna Maria Klahs z par. Krokowa.
  • III-cia: Janusz Józef Stencel z par. Strzelno i Karolina Eryka Kunc z par. z par. Starzyno.
  • III-cia: Sławomir Oskar Otrombke z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka i Michalina Julia Śliwińska z par. Starzyno
    
 6. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Fleming i Kulka, Tuszer i Kunc oraz Szlom i Albertin, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Liss i Okońskich.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 31 grudzień 2017
  Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

  Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ... 

 • niedziela, 3 grudzień 2017
  Adwent - czas radosnego oczekiwania

  Kolejny adwent w naszym życiu może budzić w nas rutynę, ale może też zrodzić pytanie. Oczekiwanie... na co? Raczej oczekiwanie... na Kogo?

 • czwartek, 19 październik 2017
  Schola parafialna

  W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).