Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą - 10.09.2017r.
  1. Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się i uczestniczyli we wczorajszym festynie rodzinno-charytatywnym dla Mateusza, w przyjęciu wspólnoty Wiara i Światło z Gdyni Chyloni, a także uczestniczyli w pielgrzymce do sanktuarium MB w Swarzewie

2. Dzisiaj Słowo Boże głosi ks. proboszcz Sławomir Skoblik z parafii w Chłapowie.

3. W najbliższą środę czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Starzyna. O godz. 17.30 różaniec fatimski, o 18.00 msza święta, a następnie procesja z figurą MB. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

4. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów - „Głos Michała Archanioła”.

• I-sza: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
    • I-sza: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff z par. Starzyno.
    • II-ga: Krzysztof Marcin Bullmann z par. Starzyno i Joanna Maria Klahs z par. Krokowa.
    • II-ga: Janusz Józef Stencel z par. Strzelno i Karolina Eryka Kunc z par. z par. Starzyno.
    • I-ga: Sławomir Oskar Otrombke z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka i Michalina Julia Śliwińska z par. Starzyno
    • III-cia: Piotr Michał Zielke z par. Starzyno i Żaneta Krystyna Dziewulska z par. Tyłowo.

7. Zajęcia taneczne „Zumba” - instruktorka Dagmara Golla zaprasza w każdy wtorek i środę o godz. 18.00 do OSP Starzyno.

8. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Mislisz i Zapłata, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Fleming i Kulka, Tuszer i Kunc oraz Szlom i Albertin.

9. Za dwa tygodnie uroczystość odpustowa ku czci naszego Patrona – Św. Michała Archanioła – której przewodniczył będzie ks. Bogdan Pulczyński, pracujący obecnie w parafii w Kosakowie.

• czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.