Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą - 10.09.2017r.
 1. Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się i uczestniczyli we wczorajszym festynie rodzinno-charytatywnym dla Mateusza, w przyjęciu wspólnoty Wiara i Światło z Gdyni Chyloni, a także uczestniczyli w pielgrzymce do sanktuarium MB w Swarzewie
   
 2. Dzisiaj Słowo Boże głosi ks. proboszcz Sławomir Skoblik z parafii w Chłapowie.
   
 3. W najbliższą środę czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Starzyna. O godz. 17.30 różaniec fatimski, o 18.00 msza święta, a następnie procesja z figurą MB. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
   
 4. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Starzynie i w Werblini. 
   
 5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów - „Głos Michała Archanioła”.
   
 6. Zapowiedzi przedślubne:
  • I-sza: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
  • I-sza: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff z par. Starzyno.
  • II-ga: Krzysztof Marcin Bullmann z par. Starzyno i Joanna Maria Klahs z par. Krokowa.
  • II-ga: Janusz Józef Stencel z par. Strzelno i Karolina Eryka Kunc z par. z par. Starzyno.
  • I-ga: Sławomir Oskar Otrombke z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka i Michalina Julia Śliwińska z par. Starzyno
  • III-cia: Piotr Michał Zielke z par. Starzyno i Żaneta Krystyna Dziewulska z par. Tyłowo.
    
 7. Zajęcia taneczne „Zumba” - instruktorka Dagmara Golla zaprasza w każdy wtorek i środę o godz. 18.00 do OSP Starzyno.
   
 8. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Mislisz i Zapłata, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Fleming i Kulka, Tuszer i Kunc oraz Szlom i Albertin.
   
 9. Za dwa tygodnie uroczystość odpustowa ku czci naszego Patrona – Św. Michała Archanioła – której przewodniczył będzie ks. Bogdan Pulczyński, pracujący obecnie w parafii w Kosakowie.
   
Czytania na dziś
Najnowsze
 • czwartek, 19 październik 2017 21:17
  Schola parafialna

  W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

 • czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
  Wstydliwa cisza

  Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

 • sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
  Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

  Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.