Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą - 10.09.2017r.
  1. Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się i uczestniczyli we wczorajszym festynie rodzinno-charytatywnym dla Mateusza, w przyjęciu wspólnoty Wiara i Światło z Gdyni Chyloni, a także uczestniczyli w pielgrzymce do sanktuarium MB w Swarzewie

2. Dzisiaj Słowo Boże głosi ks. proboszcz Sławomir Skoblik z parafii w Chłapowie.

3. W najbliższą środę czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Starzyna. O godz. 17.30 różaniec fatimski, o 18.00 msza święta, a następnie procesja z figurą MB. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

4. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów - „Głos Michała Archanioła”.

• I-sza: Przemysław Piotr Zinkel i Iwona Kassner z par. Starzyno.
    • I-sza: Piotr Plottke z par. Rokity i Elżbieta Maria Mudlaff z par. Starzyno.
    • II-ga: Krzysztof Marcin Bullmann z par. Starzyno i Joanna Maria Klahs z par. Krokowa.
    • II-ga: Janusz Józef Stencel z par. Strzelno i Karolina Eryka Kunc z par. z par. Starzyno.
    • I-ga: Sławomir Oskar Otrombke z par. św. Faustyny Kowalskiej z Pucka i Michalina Julia Śliwińska z par. Starzyno
    • III-cia: Piotr Michał Zielke z par. Starzyno i Żaneta Krystyna Dziewulska z par. Tyłowo.

7. Zajęcia taneczne „Zumba” - instruktorka Dagmara Golla zaprasza w każdy wtorek i środę o godz. 18.00 do OSP Starzyno.

8. Dziękujemy za  pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Mislisz i Zapłata, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Fleming i Kulka, Tuszer i Kunc oraz Szlom i Albertin.

9. Za dwa tygodnie uroczystość odpustowa ku czci naszego Patrona – Św. Michała Archanioła – której przewodniczył będzie ks. Bogdan Pulczyński, pracujący obecnie w parafii w Kosakowie.

• czwartek, 30 sierpień 2018
    Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

• poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.