Start Księga gości

Dodaj wpis

Barbara   wtorek, 23, maj 2017 08:55
W dniu Jubileuszu 25 - Rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Proboszcza Jana życzę wielu łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej, darów Ducha Świętego w dalszej pracy duszpasterskiej, zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. 23 maja 2017 r. Barbara M.
Małgorzata   niedziela, 14, sierpień 2016 20:16
Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski. http://wnmp.grudziadz.pl
Dagmara   piątek, 10, czerwiec 2016 22:21
Z okazji urodzin zycze Ci ks Janie spokoju ducha, radosci z poslugi kaplanskiej, milosci bliznich, szacunku od kazdego napotkanego czlowieka, deszczu Lask Bozych i realizacji wszystkich Twoich planow!!! Z pozdrowieniami i pamiecia w modlitwie- Dagmara
Mama   poniedziałek, 22, luty 2016 18:10
Pozdrawiam księdza Jana dziękuję za modlitwe i wsparcie w ciężkiej chorobie córki.
Mama .   środa, 17, luty 2016 22:14
Pozdrawiam kochanego ksiedza proboszcza. .,za wsparcie i modlitwe w ciezkiej chorobie .bóg zapłacić ☺
  • czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.