Start Księga gości

Dodaj wpis

Kasia   sobota, 07, październik 2017 07:33

Dziękujemy z całego serca Księdzu Janowi za wsparcie , pomoc i modlitwę. Kasia i Iga. Bóg zapłać.

Barbara   wtorek, 23, maj 2017 08:55
W dniu Jubileuszu 25 - Rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Proboszcza Jana życzę wielu łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej, darów Ducha Świętego w dalszej pracy duszpasterskiej, zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. 23 maja 2017 r. Barbara M.
Małgorzata   niedziela, 14, sierpień 2016 20:16
Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski. http://wnmp.grudziadz.pl
Dagmara   piątek, 10, czerwiec 2016 22:21
Z okazji urodzin zycze Ci ks Janie spokoju ducha, radosci z poslugi kaplanskiej, milosci bliznich, szacunku od kazdego napotkanego czlowieka, deszczu Lask Bozych i realizacji wszystkich Twoich planow!!! Z pozdrowieniami i pamiecia w modlitwie- Dagmara
Mama   poniedziałek, 22, luty 2016 18:10
Pozdrawiam księdza Jana dziękuję za modlitwe i wsparcie w ciężkiej chorobie córki.
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

• środa, 28 luty 2018
    Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.