Start Galeria zdjęć Pielgrzymka do Lourdes

Zdjęcia z pielgrzymki do Lourdes, która odbyła się na początku czerwca 2018 roku. Pielgrzymi zwiedzili m.in. sanktuarium Matki Bożej, Grotę Massabielle, bazylikę św. Piusa X czy drogę krzyżową na Górze Espelugues, a także uczestniczyli w codziennych Procesjach Eucharystycznych oraz Procesjach Maryjnych z lampionami. Po za tym wędrowali śladami Bernadety - Młyn Boly, Cachot, kościół parafialny, hospicjum. Program pielgrzymki poza Lourdes obejmował również odwiedziny Polskiej Misji Katolickiej, która prowadzona jest przez siostry Nazaretanki oraz wizytę w Tuluzie - zwiedzanie starówki i kościoła św. Tomasza z Akwinu. Organizatorem pielgrzymki był ks. Andrzej Jereczek, niegdyś wikariusz naszej parafii, obecnie wikariusz w parafii Matki Boskiej Bolesnej w Gdynii Orłowie.

Pokaż 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.