Start Galeria zdjęć Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Zdjęcia z parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej, która odbyła się w dniach 25.02-04.03.2018 r. W programie pielgrzymki m.in.: Tel-Awiw Jaffa, Betlejem, Ain Karem, Góra Tabor, Nazaret, Kana Galilejska, Hajfa, Cezarea Nadmorska, Jerozolima, Pustynia Judzka, Morze Martwe, Rzeka Jordan, Jezioro Galilejskie.

Pokaż 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • niedziela, 6 styczeń 2019
  Budujący się kościół w Ostrowie

  Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.

 • niedziela, 30 grudzień 2018
  Anno Domini 2018 w starzyńskiej parafii

  Czas upływa bardzo szybko. Zbliżamy się już do końca roku. Kiedy kończymy jakiś okres w naszym życiu, zadajemy sobie pytanie: "jaki właściwie był ten czas?" Koniec grudnia skłania nas do pewnego podsumowania z rodzaju "jaki był ten czas dla mnie, dla mojej rodziny, dla mojej parafii?"

 • niedziela, 30 wrzesień 2018
  Odpust parafialny - okazja do świętowania i zadumy

  Każdy człowiek ma w sobie potrzebę świętowania. Bóg zawarł tą potrzebę w trzecim przykazaniu - "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Odpust parafialny to okazja do uzewnętrznienia takiej potrzeby w każdym z nas.